Piano Guys

4. dubna 2013 v 9:33 | mstitel |  RECENZE
Tohle jsem mimochodem napsala jako práci do informatiky, ale piano guys opravdu miluju, doporučuji!!!!

Piano guys


Historie

Paul Anderson vlastnil klavírní obchod v St. George, Utah. Setkal se s hudebníkem Jonem Schmidtem, který se přišel zeptat, jestli by tam mohl cvičit na nadcházející koncert. O několik měsíců později Paul Anderson a Tel Stewart (tehdy jen pro zábavu) začali točit videa Jona Schmidta. Nedlouho po tom začali svoji první spolupráci s Jonem Schmidtem, Stevenem Sharp Nelsonem, Josephem Sanns, a Alem van der Beek. Po tom, co začali spolupracovat, skupina se stla známou a téměř každý týden se na YouTube objevilo nové video.

Hudba

Steven Sharp Nelson Hraje na violloncello, akustické i elektrické, Jon Schmidt je klavirista.

Některé z jejich videí:

Michael meets Mozart

Tato skladba vyniká originálně zpracovaným hip hopem, doprovázeným mnoha zvukovými efekty. U popisku videa je uvedeno, že všechny tyto efekty bbyly vytvořeny na nástroje, které můžete vidět ve videu: klavír, violoncello, perkuse a velký buben ("kopák"). Video je složeno z více než 100 nahraných klipů. Na YouTube se objevilo 17. 1. 2011, jako pocta Mozartovi a Michaelu Jacksonovi.

Cello song

Bachova skladba Cello Suite No. 1 je krásná i když se hraje jen na jedno violoncello. A co teprve, když se na videu objeví osm Stevenů s osmi "čely"? To se objevilo na YouTube 14. 6. 2011. Steven jej nazval Cello Song, protože "Kdo by si měl pamatovat originální název?".

Cello wars

Velmi vydařená parodie Star Wars, kde Steven hraje jak Sithského lorda, tak i mistra Jedi. Ti spolu svádí hudební boj. Používají violoncella, světelné meče a vesmírnou Sílu. V klipu se objeví také Darth Vader, který zahraje na akordeon melodii z Mos Aisleiské hospody a tancující Žvejkal (Chewbacca). Na YouTube bylo přidáno 2. 12. 2011.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jana Blažková Jana Blažková | Web | 6. dubna 2013 v 21:07 | Reagovat

njn to sou frajeři :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama