Jak z nudy vznikl fanmade...

30. května 2014 v 10:11 | mstitel
Možná si někteří pravidelnější návštěvníci všimli, že jsem poslední dobou zblázněná do Divergence. Přemluvit kamarádku, aby si ji taky přečetla, se mi povedlo až měsíc před filmovou premiérou. Chtěla jsem s ní jít do kina a taky jsem chtěla, abychom se smály na stejných místech. Povedlo se nám dokonce synchronizované odfrknutí při větě: "They're gonna kill me" - "I'm not gonna let that happen." Přišly jsme do kina celé v černém a dokonce i se smyvatelným tetováním plamenů a ornamentů. Jelikož jsme obě ještě před tím shlédly kinorip, tak jsme si užívaly tu super kvalitu a všímaly si detailů.
Pár dní na to - ani nevím, kterou z nás to napadlo, i když myslím, že nahlas to jako první řekla Jana, zatímco já jsem nad tím přemýšlela - jsme začaly psát fanmade. Chvíli trvalo, než jsme se dohodly na zápletce a postavách. Zabralo nám to několik dlouhých večerů chatování, ale nakonec jsme se shodly. Každá z nás tak píše příběh z pohledu jedné dívky.
Moje hrdinka se jmenuje Rona, Janina Tami.

Rona pochází z Mírumilovnosti a Tami z Upřímnosti, ale obě přestoupí do Neohroženosti. Jejich dosavadní životy jsou dost odlišné a přitom velmi podobné.
Příběh se odehrává za doby vzpoury odpadlíků, o které je zmínka v knize Allegiant, ehm, Aliance.

A mám pro vás (dobrou) zprávu - bude vycházet každý druhý týden na střídačku s Deníky Světů!

Váš Mstitel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama